دومین ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان خوسف

دومین ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان خوسف

دومین ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر شهرستان خوسف با حضور مدیر استان خراسان جنوبی و فرماندار شهرستان خوسف و اعضاء ستاد برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر دومین ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر شهرستان خوسف باحضور ابوالفضل فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی و مهندس فرجامی فرد فرماندار شهرستان خوسف و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی عضو ستاد برگزار شد.  

باتوجه به اینکه ستاد راهبردی به منظور  هدف گذاری و تعمیم پوشش همگانی بیمه اجتماعی در سطح شهرستان برگزار شد، در ابتدا ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی چکیده ای از تاریخچه تاسیس و اهداف صندوق و شرایط و مزایای عضویت در صندوق و موقعیت شهرستان خوسف در استان توضیحاتی را ارایه نمود.

سپس یکایک اعضاء ستاد به بیان دیدگاهها و نظرات خود در جهت جذب بیمه شده و پوشش همگانی ارایه نمودند.

مهندس فرجامی فرد  فرماندار شهرستان خوسف در مورد اهمیت بیمه های اجتماعی مطالبی را ارایه نمود و از کلیه اعضاء ستاد خواست نسبت به شرح وظایف دستگاههای اجرایی همکاری لازم را با صندوق استان وکارگزاران مستقر در شهرستان خوسف داشته باشند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©