پوشش بیمه ای یک سرمایه گذاری و سپرده ا ی مطمئن

پوشش بیمه ای یک سرمایه گذاری و سپرده ا ی مطمئن

معاون فرماندار شهرستان بیجار از پوشش بیمه ای بعنوان یک سرمایه گذاری و سپرده ا ی مطمئن یاد نمود.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جبار احمدپور روز گذشته در جمع مدیران شهرستان بیجار با تشریح اهداف صندوق بیمه روستاییان و عشایر اظهار کرد: ایجاد امنیت خاطر ، توسعه عدالت اجتماعی از طریق پوشش بیمه ای برای کشاورزان و روستائیان با پرداخت حقوق و مستمری پیری و از کارافتادگی به بیمه شدگان مشمول و مستمری فوت به بازماندگان بیمه شدگان از مهمترین برنامه کاری این صندوق است.
احمدپور با اشاره به آغاز فعالیت صندوق در سال 1383 خاطرنشان نمود: در یک دهه گذشته بیش از 42 هزار خانوار در استان به عضویت این صندوق در آمده اند.
مدیر صندوق بیمه کردستان از سهمیه تکلیفی 750 نفری برای سال جاری شهرستان بیجار و ابلاغ آن توسط استانداری به فرماندرای خبر داد و اذاعان داشت: یکی از شاخص های ارزیابی ستاد راهبردی بر مبنای تحقق سهمیه پیش بینی شده می باشد.

وی تاکید نمود ستاد راهبردی بیمه روستاییان در شهرستان بیجار نقش مهمی در هم افزایی و استفاده از ظرفیت دستگاههای اجرایی دارد.

معاون فرماندار شهرستان بیجار خاطرنشان کرد: به طور اصولی بیمه موجب آسایش خاطر و ارتقای امنیت همه جانبه برای مردم خواهد بود.
حمید رضا همایی از ادارت متولی امور فرهنگی، اطلاع رسانی و تبلیغی، مذهبی و دینی، نیروهای بسیج، روحانیت، بهورزان، رابطین بهداشت، شورای های اسلامی و 130 دهیار شهرستان بیجارخواست با برنامه ریزی و حضور چهره به چهره در میان روستاییان، آنان را نسبت به این موضوع مهم آگاه نمایند.
او از مدارس و دانش آموزان، بانک ها، مراکز خدمات روستایی، مبلغین دینی و مذهبی و کارگزاران بیمه ای شهرستان خواست با اطلاع رسانی و ترویج مزایای پوشش بیمه ای این صندوق تلاش کنند، تا سهمیه 750 نفری این شهرستان تحقق یابد و مردم نیز تحت پوشش این صندوق قرار گیرند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه حکم برقرای مستمری تعدادی از بازماندگان بیمه شدگان متوفی اهدا شد..

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©