بشیری : قوانین و مقررات محور اصلی حرکت صندوق است

بشیری : قوانین و مقررات محور اصلی حرکت صندوق است

بشیری مدیر استان البرز عنوان نمود: صندوق استان البرز به منظور سهولت در ارایه خدمات به کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان و همچنین گسترش پوشش بیمه ای برای جامعه هدف فعالیت خود را آغاز نموده است .


به گزارش روابط عمومی مدیر صندوق استان البرز با حضور در جمع منتخبین شوراهای بخش آسارای شهرستان کرج ،کشاورزان  و روستائیان این منطقه ضمن پاسخ به سوالات حاضرین به تشریح اهداف و برنامه های صندوق استان پرداخت .

در این جلسه که به همت کارگزاری بخش آسارا برگزار شد بشیری مدیر استان البرز عنوان کرد : صندوق استان البرز به منظور سهولت در ارایه خدمات به کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان و همچنین گسترش پوشش بیمه ای برای جامعه هدف فعالیت خود را آغاز کرده است .

بشیری ادامه داد : محور حرکت صندوق بر اساس قوانین و مقررات حاکم بر صندوق است و همه ما موظفیم که که قوانین و مقررات را بدون کم و کاستی اجرا کنیم. بشیری با برشمردن تعهدات قانونی صندوق برخورداری از تعهدات را منوط به احراز شرایط قانونی دانست و از شوراهای حاضر در جلسه خواست تا با اطلاع رسانی به مردم به ویژه جوانان واجد شرایط در گسترش پوشش بیمه ای اهتمام کنند.

در این جلسه مدیر استان البرز ضمن پاسخگویی به سوالات ، دو حکم مستمری بازماندگان و یک حکم مستمری کارافتادگی کلی به خانواده های بیمه شدگان اهدا نمود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,485
  • 3,901,166
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©