مهمترین وظیفه مدیران اطلاع رسانی و جذب حداکثری روستاییان

مهمترین وظیفه مدیران اطلاع رسانی و جذب حداکثری روستاییان

خلیلی معاون فرماندار: مهمترین وظیفه مدیران شهرستان ، بخشداران و دهیاران اطلاع رسانی مناسب و جذب حداکثری کشاورزان ، روستاییان و عشایر در صندوق بیمه اجتماعی می باشد.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای اجرای مصوبات ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی شهرستان مهرستان  به ریاست خلیلی معاون فرماندار و با حضور امان اله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان، روسای دستگاههای اجرایی، بخشداران، دهیاران و اعضاء شورای اسلامی و کارگزاران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه شاقوزایی مدیر صندوق استان ضمن بر شمردن تکالیف قانونی که دولت را مکلف به اجرای دقیق بیمه اجتماعی برای جامعه هدف می نماید، به اهتمام و نگاه ویژه دولت به این مسئله اساسی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اشاره و خواستار توجه جدی و استفاده از تمامی ظرفیتها و پتانسیلی که در دستگاههای اجرایی وجود دارد شد و از دهیاران و اعضائ شوراهای اسلامی خواست با روش اطلاع رسانی چهره به چهره نسبت شفاف سازی ، متقاعد سازی و اعتماد سازی برای جامعه هدف در تحت پوشش قرار گرفتن عزیزان روستایی و عشایری تلاش مضاعفی داشته باشند .  در ادامه به شناسایی سر شاخه های روستا ، همچون روحانیت معزز ، معتمدین ، متنفذین و سران عشایر از سوی دهیاران و کارگزاران  اشاره که با همکاری آنها بتوانیم صندوق و مزاریای آنرا به مردم معرفی کنیم .

 خلیلی معاون فرماندار نیز با توجه به اینکه روستاییان پیشتاز تولید هستند باید برای آسودگی و رفاه عمومی این عزیزان خدمات بهتری را ارائه داده و با برخورداری از مزایای بیمه اجتماعی آینده روشن برای آنها به ارمغان آورده و همه ما در مقابل مردم مسئولیم  و می بایست خدمات نظام و دولت را به مردم یادآور شده و مهمترین وظیفه مدیران شهرستان ، بخشداران و دهیاران اطلاع رسانی مناسب و جذب حداکثری کشاورزان ، روستاییان و عشایر در این صندوق بیمه اجتماعی می باشد .
در پایان خداپرست کارشناس صندوق ضمن بیان مباحث تخصصی و فنی به سوالات مطرح شده ، پاسخهای لازم را ارائه نمود.  

 
 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©