نشست هم اندیشی با صدا و سیمای مرکز فارس

نشست هم اندیشی با صدا و سیمای مرکز فارس

نشست هم اندیشی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان فارس با صدا و سیمای مرکز فارس برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر  جلسه ای با حضور حسن کمالی مدیر، آقاجری مسئول روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر فارس و حقایقی قائم مقام ، دیانتی مدیر تأمین برنامه ،جمالی مدیر تولید رادیو ، پورعوض مدیر اتاق فکر واحد خبر ، انصاری تهیه کننده، خائف دبیر شورای مشارکت و ایزدی مشاور  صدا و سیمای مرکز فارس در محل سالن جلسات صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد.

قائم مقام صدا و سیما با بیان این مطلب که صدا و سیما خانه ملت است و به خانه ی خودتان خوش آمدید تشریح کرد بیشتر مواقع شناخت صدا و سیما از خدمات  طرف مقابل قرارداد در برنامه های مشارکتی  بسیار ضعیف است و برای مرتفع شدن چنین مشکلاتی نشست هم اندیشی بسیار موثر است.

وی در ادامه گفت: فرهنگ مکتوب در کشور ما کم رنگ می باشد و بیشتر مواقع آئین نامه و دستورالعمل ها را بصورت شفاهی  درک می کنیم.

کمالی ضمن تشکر و قدردانی بابت تشکیل جلسه  با معرفی اجمالی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر تشریح کرد اساساً دولت از زمان های گذشته این خلاء را احساس کرد که جامعه روستائی و عشایری تا چه زمانی باید به تلاش و فعالیت خود ادامه دهد و چرا همانند کارگران مشمول قانون تأمین اجتماعی پس از گذشت مدت زمان معین از مستمری بازنشستگی برخوردار نباشند.

وی در ادامه با اشاره به اصل 29 قانون اساسی و شروع فعالیت  صندوق در سال 1384اضافه کرد در استان فارس فعالیت های مطلوبی صورت پذیرفته و تا کنون بیش از 113000هزار نفردر استان فارس از طریق 300کارگزاری به عضویت صندوق در آمده اند.

کمالی اضافه کرد: هر برنامه ای مستلزم توسعه ی فرهنگی می باشد و اگر سازمانی بهترین فعالیت را داشته باشد اما به سمع و نظر مخاطبانش نرسد هیچ اثری ندارد.

وی با بیان این مطلب که کشاورزان،روستائیان و عشایر عزیز به طبع شغلشان کمتر با رسانه در ارتباط می باشند  به همین جهت صدا و سیما در حوزه ی رسانه می تواند بازوی موثری برای صندوق باشد .

کمالی با اشاره به انعقاد قرارداد های گذشته گفت: ما متوقع هستیم  خارج از ضوابط قرارداد بتوانیم از فرصت صدا و سیما استفاده کنیم و جامعه ی هدف را از خدمات صندوق مطلع سازیم.

دیانتی با اشاره به رضایت مندی 75 درصدی مخاطبان از شبکه استانی فارس بیان کرد: وقتی به استاندارد رسانه واقف باشیم به جای کلمه هزینه در تبلیغ ، می شود از واژه ی سرمایه گذاری استفاده کرد و روابط عمومی ستادی صندوق بیمه با استفاده از مشاوران مجرب حوزه ی صدا و سیما می تواند با تولید برنامه استاندارد آن را از دیگر شبکه های استانی  پخش کرد.

در ادامه خائف گفت: با توجه به هزینه های فنی ،مشارکت بصورت 50،50 اتفاق می افتد و اینکه مدیران صدا و سیما بعنوان مشاوران تخصصی می توانند طرح های قابل توجهی را با توجه به نیاز صندوق ارائه دهند.

در پایان کمالی ضمن تشکر مجدد گفت: نقطه نظرات شما بزرگواران، نقشه ی راه را برای ما مشخص کرد.      

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,438
  • 3,894,970
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©