اهدا لوح تقدیر به استاندار آذربایجان غربی

اهدا لوح تقدیر به استاندار آذربایجان غربی

محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اهدای لوحی از زحمات مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی برای توسعه و آبادانی روستاهای استان تقدیر کرد.


معاون برنامه ریزی و امور اشتغال استاندار آذربایجان غربی با مدیرعامل صندوق بیمه  اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعیصبح امروز دیدار و گفتگو کرد.

تقی کهوریان معاون برنامه ریزی و امور اشتغال استاندار صبح امروز با محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز دیدار و گفتگو کردند.

معاون برنامه ریزی و امور اشتغال استاندار آذربایجان غربی  در این دیدار فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سی هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

وی افزود: دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

کهوریان در ادامه با اشاره به معیار ها و شاخص های توسعه در کشور گفت: ایجاد صندوق های حمایتی یکی شاخصه های جامعه های توسعه یافته است.

وی تاکید کرد: اگر قرار باشد اقتصادی توسعه یافته داشته باشیم بایستی از تمام امکانات استفاده کنیم و زیرساخت های لازم زمینه برای مشارکت گسترده تمام آحاد جامعه در اجرای برنامه های توسعه ای فرآهم سازیم.

در این دیدار رستمی با اشاره به فعالیت های صندوق بیمه  اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار همکاری فرمانداران در سطح استان در جهت معرفی طرح و پیشبرد اهداف این صندوق شدند.

رستمی با اشاره به محرومیت های گسترده در استان اظهار داشت: به دلایل مختلف پوشش این صندوق در سطح استان آذربایجان غربی نسبت به دیگر مناطق کشور کمتر بوده و نیاز است تلاش های بیشتری در جهت توسعه صندوق و آگاهی مردم از مزیت های آن که شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و دریافت مستمری می شود، داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 577
  • 3,888,832
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©