برگزاری اولین جلسه شورای اطلاع رسانی صندوق

برگزاری اولین جلسه شورای اطلاع رسانی صندوق

اولین جلسه شواری اطلاع رسانی صندوق بیمه اجتماعی در راستای تعیین آئین نامه و دستورالعمل ها و سرفصل های اطلاع رسانی و تبلیغات کلان برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اولین جلسه شورای اطلاع رسانی صندوق با حضور مهرداد خلیلی مدیرکل روابط عمومی و دبیرشورا، مهدی آقابیگی مشاور اطلاع رسانی، صادق رستم زاده معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، دکتر محمد پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها، مصطفی سوری مدیرکل دفتر مدیرعامل و پایش عملکرد و ستار بابازاده مشاور حقوقی صندوق در سالن جلسات ستاد مرکزی برگزار شد.

در این جلسه خلیلی مدیرکل روابط عمومی گفت: در این شورا تلاش داریم به منظور بهینه سازی هزینه های تبلیغاتی صندوق و برای جلوگیری از اتلاف منابع مالی با همفکری اعضا و در راستای سیاست های تبین شده از سوی هیات مدیره و مدیرعامل صندوق نسبت به طراحی نقشه راه تبلیغات استان ها، ایجاد هم افزایی سازمانی، تنظیم نظام نامه هویت سازمانی متحدالشکل، طراحی مدل های اطلاع رسانی در رسانه های مختلف بویژه صدا و سیما و … اقدام کنیم.

در این جلسه اعضا پیشنهادات و نظرات خود را در زمینه چگونگی تشکیل شورا و موارد مطرح شده  ارایه کردند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 464
  • 4,125,854
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©