مصاحبه مدیر استان خراسان رضوی با خبر صدا و سیمای استان

مصاحبه مدیر استان خراسان رضوی با خبر صدا و سیمای استان

محمود کاظمی در حاشیه نشست منطقه ای توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایرمنطقه غرب خراسان در شهرستان سبزوار در جمع خبرنگاران با خبرنگاربخش خبرصدا و سیمای خراسان رضوی گفتگو کرد.


به گزراش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مدیر صندوق بیمه استان خراسان رضوی  با بیان اینکه خراسان رضوی بیشترین جمعیت روستائی و عشایری و همچنین بهره بردار بخش کشاورزی در سطح کشور دارا می باشد، اظهار کرد: تاکنون بیش از 118 هزار خانوار ازکشاورزان ، روستائیان و عشایر استان تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار گرفته اندکه با توجه به 520 هزار خانوار مشمول استان ضریب پوشش بیمه ای استان 23 درصد است.

کاظمی ادامه داد: با توجه به اختیاری بودن عضویت در این صندوق، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بیمه ای می تواند بعنوان مهمترین عامل در جذب وبهره مندی روستائیان وعشایر از مزایای این صندوق موثر باشد.

 وی گفت:تفاهم نامه ای با سازمان جهادکشاورزی استان منعقد شده که تلاش داریم تا پایان سال با اطلاع رسانی و استفاده از ظرفیتها ی مجموعه جهاد کشاورزی پوشش بیمه ای بهره برداران بخش کشاورزی استان را افزایش دهیم.

کاظمی مدیراستان گفت: از عموم افراد مشمول این صندوق از جمله کشاورزان، روستاییان و عشایر می خواهیم با مراجعه به دفاتر کارگزاری محل سکونت نسبت به عضویت در این صندوق و تمدید به موقع اقدام نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 622
  • 3,888,877
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©