تعاونی روستایی موظف به اجرا و افزایش ضریب نفوذ بیمه در سطح استان

تعاونی روستایی موظف به اجرا و افزایش ضریب نفوذ بیمه در سطح استان

مدیر کل سازمان تعاون روستائی استان یزد گفت: تعاونی روستائی به عنوان متولی بخش کشاورزی و روستائی وظیفه دارد نسبت به مسئله بیمه روستائیان حساس باشد و به طور جدی پیگیر اجرا و افزایش ضریب نفوذ بیمه در سطح استان باشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه ای در دفتر کار  مهندس جهازی مدیر کل سازمان تعاون روستائی استان یزد با حضور حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان  و مدیر عامل اتحادیه تعاونی ها و جمعی از کارگزاران برگزار شد.

ابراهیمی در ابتدا ضمن ارائه گزارش و تحلیل از وضعیت بیمه شدگان و کارگزاری های استان از لحاظ جذب بیمه شده جدید و تمدید بیمه های قبلی، خواستار فعالیت جدی کارگزاران در این دو زمینه شد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از کارگزاران به دلیل همراهی یک دهه با صندوق آمادگی صندوق جهت هرگونه همکاری و مساعدت برای فعال شدن کارگزاران را اعلام نمود.

 جهازی نیز ضمن تقدیر و تشکر از صندوق استان درخصوص تشکیل جلسه خواستار توجه جدی کارگزاران بیمه به بیمه روستائیان و کشاورزان شد.

وی گفت: تعاونی روستائی به عنوان متولی بخش کشاورزی و روستائی وظیفه دارد نسبت به مسئله بیمه روستائیان حساس باشد و به طور جدی پیگیر اجرا و افزایش ضریب نفوذ بیمه در سطح استان باشد.

مدیر کل سازمان تعاون روستائی خواستار تشکیل جلسه سه جانبه بین تعاون روستائی, صندوق بیمه و کارگزاران شد تا با حل برخی از مسائل ومشکلات راهکارهای تقویت کارگزاران شناسائی و اقدام شود.

جهازی اظهار امیدواری کرد که با حرکت منسجم به جائی برسیم که این قشر زحمتکش در سن پیری نیازی به مراجعه به نهادهای حمایتی  نداشته و یک زندگی با عزت نفس داشته باشند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 313
  • 3,888,568
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©