ستاد راهبردی امری مهم برای پیشبرد اهداف صندوق

ستاد راهبردی امری مهم برای پیشبرد اهداف صندوق

بخشدار مرکزی شهرستان فلاورجان گفت: تشکیل و تداوم جلسات ستاد راهبردی در شهرستان امری مهم و اساسی برای پیشبرد اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سید جعفر موسوی بخشدار بخش مرکزی شهرستان فلاورجان استان اصفهان در دومین جلسه ستاد راهبردی صندوق در شهرستان، این ستاد را امری مهم در پیشبرد اهداف صندوق معرفی کرد.

وی با اشاره به اهمیت ویژه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در ایجاد امنیت و آرامش در اقشار مشمول، موفقیت بهتر این طرح ملی را در گرو حمایت و همکاری سایر دستگاههای شهرستانی دانست. و مدیران دهیاریها، شرکت تعاونی دهیاریها و شوراهای اسلامی بخش ها و روستاهارا ملزم به مشارکت ویژه در ترویج و اطلاع رسانی نمود.

رسول احمدی کارشناس دفتر صندوق در استان اصفهان نیز که در این جلسه حضور یافته بود به تشریح اهداف، ماموریتها و برنامه های صندوق پرداخته و ضمن بیان شرایط جدید بوجود آمده در صندوق طی دو سال اخیر، از جمله اجرایی شدن موضوع عضویت کشاورزان غیر ساکن در روستا و ساکنین شهرهای با کمتر از بیست هزار نفر جمعیت در صندوق خواستار توجه ویژه فرماندار شهرستان و بخشداران و حمایت و همکاری کلیه مدیران شهرستانی به این مقوله شد.

شهرستان فلاورجان با حدود 7000 بیمه شده در میان 24 شهرستان استان اصفهان از لحاظ تعداد بیمه شده بعداز شهرستان اصفهان در جایگاه دوم استانی قرار دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 218
  • 4,125,608
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©