معرفی صندوق بیمه اجتماعی، یک وظیفه همگانی

معرفی صندوق بیمه اجتماعی، یک وظیفه همگانی

شاکری فرماندار یزد گفت: معرفی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یک وظیفه همگانی است و گسترش چترحمایتی بیمه باید دردستور کار همه نهادهای شهرستان قرارگیرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نشستی در دفتر فرمانداری با حضور  محمود شاکری فرماندار  یزد وحسن ابراهیمی مدیر صندوق  استان برگزار شد.

ابراهیمی مدیر صندوق استان  ضمن تشریح  وارائه آماری  ازتعدا دبیمه شدگان  ومستمری بگیران استان یزد ، خواستار همکاری فرماندار و تمامی دستگاههای ذیربط در جهت افزایش ضریب نفوذ و معرفی این صندوق به اقشار مشمول فاقد بیمه شد.

 شاکری فرماندار یزد افزود: باتوجه به حق بیمه اندک و پرداختی دوبرابر حق بیمه توسط دولت, کارصنوق ستودنی وبزرگ  بوده ومعرفی این صندوق یک وظیفه همگانی است و گسترش چترحمایتی بیمه  باید دردستور کار همه نهادهای شهرستان قرارگیرد.

 شاکری  آمادگی خود و تمام دستگاههای ذیربط اعم از دهیاری ها و بخشداری ها و صدا وسیما در جهت گسترش و فراگیری  هرچه سریعتر این صندوق اعلام نمود.

در پایان مقررشد: دراسرع وقت جلسه ای با بخشداران شهرستان یزد به منظور بررسی موضوع بیمه تشکیل ومقدمات تشکیل ستادراهبردی شهرستان فراهم شود و همچنین جلسه ای با بخشدارمرکزی نسبت به تعیین دهستانهای که  نیاز به کارگزاری دارند بررسی واعلام نظر ومقدمات ایجاد کارگزاری فراهم شود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 739
  • 4,128,003
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©