اعلام آمادگی 1300نفر از دانش آموزان دبیرستان عشایر استان فارس بعنوان همیاران افتخاری صندوق

اعلام آمادگی 1300نفر از دانش آموزان دبیرستان عشایر استان فارس بعنوان همیاران افتخاری صندوق

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها در بازدید از دبیرستان عشایری شبانه روزی شهید بهشتی استان فارس اعلام کرد: شما دانش آموزان بعنوان همکاران افتخاری و همیاران صندوق می توانید ما را در رسیدن به اهداف پیش رو و تبلیغ ماموریتهای صندوق یاری رسانید.


دکتر پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها با همراهی ملک پور معاون محترم آموزش و پرورش استان فارس و دکترنجفی رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر استان از دبیرستان عشایری شبانه روزی شهید بهشتی دوره اول بازدید کرد و مورد استقبال گرم مدیریت، تعدادی از معلمان و دانش آموزان دبیرستان قرار گرفت.

در این دیدار دکترنجفی ضمن خیر مقدم به معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها و هیات همراه گزارشی از وضعیت دانش آموزان عشایر استان ارائه کرد.

در ادامه پوستین دوز ضمن ابلاغ سلام مدیرعامل محترم صندوق به مجموعه مدیریت و دانش آموزان عشایر، مواردی را درفضای بسیار صمیمی به دانش آموزان توصیه کرد. او با مغتنم شمردن فرصت دانش اندوزی برای دانش آموزان حاضر و ضمن تقدیر از معلمان و همه زحمت کشان مربوطه،آینده درخشانی را برای دانش آموزان عشایر آرزو نموده و با بیان اینکه بنده بعنوان یک روستا زاده مفتخرم که به شما عزیزان اعلام نمایم که در حال حاضر به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی مسولیت اجرای طرح بزرگ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بر عهده یکی از فرزندان عشایر غیورمی باشد.

وی همچنین افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتهای گوناگونی را برای خدمت گذاری به ما وشما قشر زحمت کش و وفادار به نظام و ایران عزیز اعطاء نموده است.

پوستین دوز در ادامه به تبیین اهداف و ماموریتهای صندوق و اهمیت بیمه شدن عشایرپرداخت و اعلام کرد: شما دانش آموزان بعنوان همکاران افتخاری و همیاران صندوق می توانید ما را در رسیدن به اهداف پیش رو و تبلیغ ماموریتهای صندوق یاری رسانید.

وی دیدار از دانش آموزان را به منظور گسترش فرهنگ بیمه اجتماعی برای بیمه پردازان آینده و آماده نمودن ذائقه فرهنگی آنها برای ورود به جامعه بیمه شدگان بیان داشت و گفت: دانش آموزان می توانندبا تشویق ایل، طایفه و بستگان خود،شروع بیمه پردازی آنها  را تسریع نموده و ضمن مشارکت در این امر مهم ملی،امنیت اقتصادی- اجتماعی را برای این قشر مولد و زحمت کش تضمین نمایند.

پوستین دوز با بیان اینکه عشایر بعلل مسافرت در فصلهای ییلاق و قشلاق و جابجایی محل زندگی سهم کمتری از بیمه شدگان را به خود اختصاص داده اند،مشارکت همیاران صندوق را گامی مهم برای شروع فصلی جدید در افزایش سهم مشارکت و نگاه به این قشر زحمت کش برشمرد و بیان نمود که طرح ویژه کارشناسی برای این منظور در دست تهیه می باشد که  به منظور بهره مندی از ظرفیت های موجود جامعه عشایری و افزایش میزان جذب دراواخر دهه مبارک فجر ارائه خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©