تشییع پیکر شهید مدافع حرم از بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی خراسان رضوی

تشییع پیکر شهید مدافع حرم از بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی خراسان رضوی

احمد رضایی از بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایرخراسان رضوی شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) سه شنبه 20 بهمن ماه در کاشمر تشییع می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، مهدی فروزان ظهر امروز در جلسه هماهنگی مراسم استقبال، وداع و تشییع پیکر شهید کاشمری مدافع حرم در سالن جلسات فرمانداری این شهر اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده پیکر مطهر این شهید پس از تشییع در مشهد و نیشابور در عصر روز دوشنبه وارد کاشمر می‌شود..

وی با اشاره به برگزاری مراسم وداع با شهیداحمد رضایی اوندری با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان در جوار زیارتگاه امامزاده سید حمزه خاطرنشان کرد: آئین تشییع پیکر این شهید صبح روز سه‌شنبه و در ساعت8:30 صبح از مقابل مسجد جامع کاشمر آغاز تا امامزاده سید حمزه بر دستان مردم قدرشناس کاشمر انجام و سپس برای دفن به زادگاهش در روستای اوندر از توابع بخش کوهسرخ کاشمر منتقل می‌شود..

فرماندار کاشمر با اشاره به برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهید احمد رضایی اوندری در روستای محل تولدش در ساعت 11 روز سه‌شنبه تصریح کرد: این شهید در واقع ششمین شهید در خانواده رضایی است که پیکرش در کنار سایر اقوام شهیدش آرام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه شهید احمد رضایی اوندری از جمعی تیپ زرهی 21 امام رضا مستقر در نیشابور در پی آزادسازی دو شهر مهم در سوریه به همراه فرماندهی این تیپ سردار قاجاریان به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,594
  • 4,142,067
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©