برگزاری کارگاه آموزشی کارگزاران فارس

برگزاری کارگاه آموزشی کارگزاران فارس

کارگاه آموزشی کارگزاران فارس با حضور دکترپوستین دوز معاون بیمه ای و بیش از 230کارگزار استان فارس در سالن آیت الله ربانی در شیرازبرگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان فارس کارگاه آموزشی کارگزاران استان قارس با حضور دکترمحمد پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان ها، عباس باقری مدیر کل اداره وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی، اکبر محمدزاده کارشناس وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی، مهتاب ملکی صیدآبادی کارشناس امور از کارافتادگی و کمیسیون  پزشکی اداره کل تعهدات قانونی، مصطفی شریعتی سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری ها ، حسن کمالی مدیر استان فارس و بیش از 230کارگزاری استان فارس در سالن آیت الله ربانی شیراز برگزار شد.

کمالی ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و خوش آمد گویی به مدعوین عزیز به طور اختصار خلاصه ای از وضعیت استان فارس را تشریح کرد و آمار عملکرد استان را ارائه نمود.

پوستین دوز نیز ضمن ادای احترام به روح پر فتوح حضرت امام خمینی(ره)معمار کبیر انقلاب و درود به ارواح مطهر شهیدان والا مقام و گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ابلاغ سلام گرم مدیرعامل به حضار در جلسه و تشکر از تمامی کارگزاران گفت: کارکنان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر جزء سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) و جهادگران واقعی هستند و پرسنل 300 نفری صندوق در مقایسه با سایر صندوق ها به اندازه 3000 نفر بصورت جهاد گونه در حال انجام وظیفه می باشند تا بتوانیم به اهداف صندوق دست پیدا کنیم.

وی در ادامه با اشاره به مفهوم تأمین اجتماعی که یک مفهوم بین المللی است گفت:یکی از راه های ارزیابی کشورها،توسعه ی تأمین اجتماعی می باشد. اگر کشوری تأمین اجتماعی آن پیشرو باشد مردم آن کشور رفاه بیشتری دارند و خدمات اجتماعی ملاک مهاجرت کشورها می باشد. حال با توجه به تحمیل شرایط ناجوانمردانه به بخش اقتصادی و مالی کشور از سوی دشمنان، مدیران جهادی کشور عزیزمان تعهدات ذاتی صندوق های بازنشستگی را به عرصه ی ظهور رساندند.

پوستین دوز در ادامه گفت: روستائیان و عشایر عزیز در یارانه رفاه تأمین اجتماعی که دولت ها ارائه کردند در حداقل دریافتی ها قرار دارند و برای جبران این موضوع و اجرای صحیح اصل 29 قانون اساسی و قانون نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر خاصه برای جامعه ی هدف پیش بینی شده است تا بتوانیم برای این عزیزان که کنار نظام و انقلاب بوده و هستند و شهدای بسیار ارزشمندی را اهداء کردند خدمتی شایسته ارائه دهیم.

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان ها گفت: جامعه ی شهری مدیون جامعه ی روستائی است و با بررسی ها می توان به این نتیجه رسید که تعداد قابل توجهی از افراد موفق در شهرها همان روستائیان عزیز می باشند.لذا صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر از نظر تعداد کوچکترین بخش دولت می باشد و صندوق ی چابک و پاسخگو نیز می باشد و با عنایت به دستور مدیر عامل فصلی نو را در صندوق رقم خواهیم زد.

پوستین دوز  عنوان کرد: با کمک شما بزرگواران و با هم دلی و ایجاد زنجیرهای عشق و محبت به وظیفه ی خودمان عمل می کنیم و در این راستا جهت تحقق برنامه هایمان از کارگزاران عزیز جهت کمک دعوت می کنیم تا اتفاقات مبارکی حادث گردد و به نقطه ی برسیم که کارنامه سوابق بیمه پردازی را به بیمه شدگان بدهیم و برای اولین سال پرداخت مستمری بازنشستگی در صندوق آماده شویم.

پوستین دوز خاطر نشان کرد:آئین نامه ای با عنوان فصل الخطاب معاونت بیمه ای در پیشرو داریم. در این آئین نامه مقرر شده وضعیت جدیدی را رقم بزنیم  و کارگزاریهای موفق را تشویق کنیم و به سمتی برویم که دوره ی بیمه رفاه و تأمین اجتماعی به بیمه اجتماعی تبدیل گردد تا افراد جوان به عضویت صندوق درآیند.لذا  سال آینده در تعهدات و خدمات صندوق تغییراتی را ایجاد می کنیم تا جوانان انگیزه ای پیدا کنند و همانند سایر صندوق ها به عضویت صندوق درآیند. از این رو زحمات و هزینه هایی را برای شما کارگزاران دارد که در حال بررسی جهت بهتر شدن وضعیت اقتصادی کارگزاران هستیم و ارزیابی جهت استاندارد شدن کارگزاران در دستور کار معاونت بیمه ای صندوق می باشد تا فضای رقابت ایجاد شود.

وی بیان کرد :زندگی با عزت توأم با حفظ کرامت انسانی حق همه ی  روستائیان و عشایر عزیز می باشد وبه این موضوع درمباحث  گوناگون و دینی تأکید فراوان شده است.لذا بهترین تعریف،مفهوم و مثال از مأموریت تأمین اجتماعی که در قرآن کریم بدرستی به آن اشاره شده است آینده نگری جهت گذران زندگی در دوران پیری و ناتوانی است.

 و به سوالات بعضی از کارگزاران پاسخ داد ه شد و به 3 نفر از کارگزاران برتر استان لوح تقدیر اهداء شد.

در ادامه کارشناسان حوزه معاونت بیمه ای  به مباحث فنی پرداختند و موضوعات مختلف  را تشریح کردند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,913
  • 4,129,177
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©