9300 خانواده روستایی در البرز تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی

9300 خانواده روستایی در البرز تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز گفت: 9300 خانواده روستایی در البرز تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز هستند.


هادی بشیری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: با توجه به چشم انداز صندوق که ارائه خدمات بیمه های اجتماعی مطلوب با امکان دسترسی آسان، توأم با کرامت و منزلت برای کشاورزان، روستاییان و عشایر است لذا دفتر استان البرز نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی استقرار این مهم را در شهرستان کرج از مهمترین اولویت های صندوق دانست و افزود: دوره های آموزشی برای ارتقاء سطح دانش بیمه ای کارگزاران از مهمترین برنامه های ما است.

بشیری بیان داشت: کارگزاران به عنوان بازوی اجرایی صندوق باید از تمامی قوانین و مقررات صندوق و اصول بیمه ای آگاه باشند تا بتوانند در پیشبرد اهداف صندوق و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به جامعه هدف تلاش کنند .

این مسئول انجام طرح 10 گردشی را از دیگر برنامه های دفتر صندوق حمایت در این استان برشمرد و از نهادهای استانی که با کشاورزان، روستاییان و عشایر ارتباط دارند خواست تا با دفتر صندوق همکاری کنند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اعلام کرد: کلیه کشاورزان، روستاییان و عشایر البرز بالای 18 سال سن می توانند با مراجعه به کارگزاری ها و پرداخت 5 درصد حق بیمه عضو صندوق شوند تا در آینده از مزایای بیمه های اجتماعی شامل مستمری پیری، مستمری از کارافتادگی کلی، مستمری بازماندگان و … برخوردار شوند.

به گفته وی در حال حاضر 36 کارگزاری در استان البرز فعالیت دارند که تاکنون حدود 9300 خانوار را تحت پوشش قرار داده اند و 190 خانوار به علت فوت و یا کارافتادگی سرپرست خانوار از مستمری بگیران صندوق هستند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©