استقبال گسترده برای تاسیس کارگزاری صندوق

استقبال گسترده برای تاسیس کارگزاری صندوق

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: برای تبدیل کارگزاران حقیقی به حقوقی استقبال گسترده ای صورت گرفته است و در خواست های زیادی از سراسر کشور دریافت کرده ایم .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مراسم افتتاحیه دفتر صندوق بیمه استان البرز مدیرعامل صندوق ضمن تبریک ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب گفت: ده سال از عمر صندوق بیمه میگذرد و یک میلیون و 400 هزار نفر بیمه شده داریم. بدلیل اختیاری بودن بیمه اجتماعی  تحت پوشش قرار دادن تمامی جامعه هدف مخصوصا برای افرادی که در دورترین نقاط  زندگی می کنند کاری سخت و دشوار است و احتیاج به تبلیغات قوی رسانه ای و تلویزیونی دارد وما تمام تلاش خود را برای این منظور انجام میدهیم.

 رستمی ضمن تقدیر از فعالیت کارگزارن افزود: کارگزاران کار اصلی خدمات بیمه ای را انجام میدهند خاک ریز اول ما برای  خدمت رسانی کارگزاران هستند و از تمامی این عزیزان تقدیر و تشکر میکنم. طبیعتا بیمه شده ما کارگزار را میشناسد. با توجه به دستورالعملی که در مورد کارگزاران حقیقی به حقوقی داده شده است. درخواست ها ی زیادی از سراسر کشور رسیده است که بعد از بررسی  نتیجه اعلام خواهد شد.

وی گفت: صندوق برای حل مشکلات بیمه شدگان و کارگزاران استان البرز احتیاج به یک مرکز داشت و با افتتاح دفتر صندوق  برای این استان امیدواریم شاهد حل تمامی مشکلات و تحت پوشش قرار گرفتن تمامی افراد واجد شرایط باشیم.

مدیرعامل صندوق از تمامی  مسئولین این استان، معاونین و مدیران صندوق بیمه  خواستار همکاری با هادی بشیری مدیر صندوق بیمه استان  برای پیشبرد اهداف صندوق بیمه در خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©