190 خانوار استان البرز مستمری بگیر صندوق

190 خانوار استان البرز مستمری بگیر صندوق

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز گفت: از 9300 خانوار روستایی استان البرز که تحت پوشش صندوق بیمه هستند 190 خانوار مستمری دریافت می کنند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در مراسم افتتاحیه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان البرز که با حضور مدیر عامل صندوق ، معاونین مدیرعامل ، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز و جمعی از مدیران اجرایی استان و صندوق در سالن همایش شهیدان نژاد فلاح برگزارشد هادی بشیری مدیر استان البرز ضمن خیر و مقدم به حاضرین و تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: خدا را شاکریم تا باتاسیس دفتر صندوق در استان البرز کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان با سهولت بیشتر می توانند عضو صندوق شوند تا در آینده زمان کهولت سن و پیری ، بیماری یا از کارافتادگی و یا فوت سرپرست خانوار همانند کارکنان لشکری و کشوری یا کارگران شاغل در کارخانه ها و کارگاهها از مزایای بیمه اجتماعی شامل مسمری پیری ، کارافتادگی کلی و مستمری بازماندگان برخودار شوند .

درادامه بشیری به نمایندگی از جامعه روستائی ، کشاورزان و عشایر استان از زحمات و حمایت های مدیر عامل صندوق و معاونین ایشان در راه اندازی صندوق استان قدردانی کرد.
بشیری با اشاره به جمعیت روستایی استان که 10 درصد از ساکنین استان را در برمیگیرند عنوان نمود : تاکنون 9300 خانوار روستائی استان تحت پوشش صندوق هستند که 190 خانوار از آنها به علت فوت و یا از کارافتادگی سرپرست خانوار مستمری بگیر صندوق هستند.
مدیر استان البرز در خصوص تیم کارشناسی استان و وضعیت کارگزاریها اظهار داشت : تیم کارشناسی استان با میانگین 7 سال تجربه کاری در صندوق با اهداف و مأموریت های صندوق به خوبی آشناست و با بررسی میدانی کارگزاری ها شواهد نشان می دهد کارگزاریهای استان از لحاظ ساختاری و نیروی انسانی از وضعیت مطلوبی در مقایسه با سایر استانها برخوردار هستند .

بشیری در ادامه عنوان کرد : با حمایت و همکاری دستگاههای اجرایی استان ، فرمانداران ، بخشداران و متولیان جامعه کشاورزی عشایری و روستایی استان می توان در سال 95 شاهد انقلابی در برخوداری کشاورزان ، روستائیان و عشایر از بیمه های اجتماعی با حفظ منزلت و کرامت انسانی بود .  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 731
  • 4,127,995
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©