تعامل بیمه سلامت و صندوق بیمه اجتماعی در استان یزد

تعامل بیمه سلامت و صندوق بیمه اجتماعی در استان یزد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد و مدیر کل بیمه سلامت استان به منظور تعامل و همکاری در ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف با یکدیگر دیدار کردند.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه ای به منظور بررسی راهکارهای تعامل و همکاری کارگزاران بیمه سلامت استان با حضور دکتر دریجانی و حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد در محل دفتر مدیر کل بیمه سلامت استان برگزارشد.

   ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان ضمن ارائه آماری از وضعیت تعداد بیمه شدگان این صندوق در استان و نیز ارائه آمار کارگزاران به تبیین اهداف، وظایف و جایگاه این صندوق پرداخت و با توجه به موفقیت بیمه سلامت در تحت پوشش قراردادن تمامی کشاورزان، روستائیان و عشایر از مزایای بیمه درمانی سلامت ، خواهان استفاده از تجربیات این اداره کل و همکاری کارگزاران مرتبط با صدور دفترچه بیمه درمانی کشاورزان ، روستائیان و عشایرشد تا نسبت به معرفی خدمات و مزایا و حمایت های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان به این قشر اقدام نمایند و مقدمات تحت پوشش قرار گرفتن آنها فراهم شود.

دکتر دریجانی نیز ضمن بیان دلایل موفقیت بیمه سلامت در تحت پوشش قرار دادن افراد فاقد بیمه درمانی آمادگی مجموعه خود را جهت تحقق افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در بین قشر کشاورز و روستائی اعلام نمود تا ضمن صدور دفترچه بیمه درمانی روستائیان ضمینه بهره مندی آنها از خدمات و حمایت های صندوق بیمه اجتماعی فراهم شود.

 در ادامه مقرر شد کارشناسان دو دستگاه فرآیند نحوه همکاری را تعیین کنند و در اولین جلسه کارگزاران بیمه سلامت ارائه شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,812
  • 4,190,693
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©