جذب حداکثری عشایر در صندوق بیمه اجتماعی

جذب حداکثری عشایر در صندوق بیمه اجتماعی

مدیر امور عشایر استان اصفهان از کارشناسان و مدیران شهرستانی خواستار تلاش بیشتر برای جذب حداکثری عشایر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عماد استکی ، مدیر صندوق بیمه  استان اصفهان، در نشست مشورتی با مدیر امور عشایر استان ومدیران  شهرستانها ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و بیان اینکه تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در کشور یکی از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران بوده است، اذعان داشت بر اساس آمارهای موجود از جمعیت  9605 خانواری عشایر استان اصفهان تنها  12 درصد آن تاکنون در صندوق بیمه شده اند.

استکی از توجه و پیگیری ویژه مدیران امور عشایر استان و شهرستانها  در امور بیمه اجتماعی عشایر قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد با همکاری و هماهنگی بیشتر بین دو دستگاه بتوان ضریب پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را در مناطق عشایری استان به صددرصد رساند.

علی اکبر نجفی ، مدیر امور عشایر استان اصفهان، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری با دفتر صندوق در استان ، از کارشناسان و مدیران شهرستانی خواستار تلاش بیشتر برای جذب حداکثری عشایر در صندوق شد.و مقرر شد با امضای تفاهمنامه فیمابین دفتر صندوق در استان و مدیریت امور عشایر استان، این موضوع بصورت جدی و مستمر پیگیری شود.

استان اصفهان دارای دارای 9605  خانوار عشایری ( بالغ بر 52000 نفر) از اقوام قشقایی، بختیاری ، و عرب است که پراکندگی آنها  در شهرستانهای سمیرم،دهاقان،شهرضا،فریدونشهر،چادگان و بخش جرقویه اصفهان می باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1
  • 4,142,175
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©