پرداخت حقوق ماهیانه به دانش آموزان شین آبادی

پرداخت حقوق ماهیانه به دانش آموزان شین آبادی

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان گفت: برای 12 دانش آموز حادثه دیده شین آبادی حساب بانکی افتتاح شد و ماهیانه بر اساس درصد سوختگی، پول دریافت می کنند و پرونده درمانی 12 نفر دیگر هم برای بررسی بیشتر به کمیسیون پزشکی ارجاع شد.


محمدرضا رستمی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس با اشاره به آخرین برنامه های وزارت رفاه برای حمایت از دانش آموزان شین آبادی، اظهار کرد: در یک مقطعی هیأت امناء مصوب کرد که ماهیانه 600 هزار تومان به این دانش آموزان پرداخت کنند.

وی گفت: پس از این مصوبه، به خانواده های دانش آموزان شین آبادی اعلام شد که حساب بانکی افتتاح کنند که البته آنها با این مصوبه مخالفت کردند.

رستمی بیان کرد: در این زمینه صندوق بیمه اجتماعی عشایر تنها اجرا کنده است و در واقع این صندوق پولی را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی دریافت و با افتتاح حساب، ماهیانه مبلغی را به حساب دانش آموزان واریز می کند.

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ادامه داد: پس از اعتراض خانواده ها، سازمان مدیریت و برنامه ریزی به ما ابلاغ کردند که مجدداً این دانش آموزان را به کمیسیون بفرستید.

وی افزود: خانواده های دانش آموزان معتقد بودند که این ناعادلانه است که بچه ای که 10 درصد سوختگی دارد با بچه های که 60 الی 70 درصد سوختگی دارد یک مبلغ دریافت کند.

رستمی خاطر نشان کرد: در نهایت بچه ها به کمیسیون پزشکی معرفی شدند که بر این اساس کمترین سوختگی 10 درصد و بیشترین آن 79 درصد بود.

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اظهار کرد: پس از اعلام نتیجه کمیسیون پزشکی، هیأت امناء صندوق در دومین مصوبه خود تصویب کرد به این دانش آموزان بین 600 تا 900 هزار تومان پول پرداخت شود بر همین اساس تصمیمی گرفته شده که مبلغ پایه 600 هزار تومان در نظر گرفته شود و به ازای هر یک درصد سوختگی 3800 تومان به مبلغ پایه(600 هزار تومان) اضافه شود.

وی ادامه داد: بر این اساس احکام مصوبه دوم هیأت امناء صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان برای 24 نفر آماده شد و به آنها اعلام شد که برای خود حساب بانکی باز کنند که از 24 نفر، 12 نفر حساب باز کردند و در واقع از ابتدای فروردین 94 پول به حساب آنها واریز شد.

رستمی بیان کرد: بقیه خانواده ها نسبت به مصوبه هیأت امناء اعتراض داشته و معتقدند که باید دوباره به کمیسیون پزشکی معرفی شوند که به همین منظور این 12 نفر مجدداً به کمیسیون پزشکی معرفی شدند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©