ایجاد فرصتهای برابر با بیمه اجتماعی

ایجاد فرصتهای برابر با بیمه اجتماعی

رئیس شورای اسلامی شهرستان رامسر، بیمه اجتماعی را در جامعه به عنوان گسترش عدالت اجتماعی و ایجاد فرصتهای برابر دانست.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان جلسه ای با حضور علی قمی اویلی  مدیر صندوق استان مازندران  با  اسماعیل گوهر رستمی رئیس شورای اسلامی شهرستان رامسر و رئیس دانشگاه ملاصدرا برگزار شد.

اسماعیل گوهر رستمی رئیس شورای اسلامی شهرستان رامسر، بیمه اجتماعی را در جامعه به عنوان گسترش عدالت اجتماعی و ایجاد فرصتهای برابر دانست که در اصل 29 قانون اساسی و برنامه های سند چشم انداز توسعه ایران بر آن تاکید شده است.

گوهر رستمی همچنین نقش شوراها و دهیاران را به عنوان نیروهای صف بسیار قابل توجه ارزیابی نمود و افزود: با محوریت فرهنگ و اطلاع رسانی صحیح و به موقع میتوان مردم را از مزایای بیمه و نقش آن در امید به زندگی و ارتقای شاخصه های بهداشت و درمان متوجه و از این ظرفیت نظام اسلامی و دولت مردم را بهره مند نمایند و همه دستگاهها باید به تبدیل بیمه بامعارف عمومی تلاش کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©