افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در استان یزد

افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در استان یزد

شهابی پور معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری یزد از کلیه بخشداران خواستار ایجاد زمینه معرفی و افزایش ضریب نفوذ بیمه در مناطق تحت مدیریت خود شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه ای درخصوص نحوه افزایش ضریب نفوذ بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر  با حضور افسانه شهابی پور معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری یزد و حسین عسکر زاده بخشدار مرکزی شهرستان یزد و امیر صادقی مقدم بخشدار زارچ و حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان برگزار شد.

شهابی پور معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری یزد برگزاری جلسه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یزد را در این برهه زمانی که فریضه مهم و سیاسی انتخابات در پیش رو است را نشان اهمیت کار زیر بنایی بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر دانست لذا از کلیه بخشداران خواستار ایجاد زمینه معرفی و افزایش ضریب نفوذ بیمه در مناطق تحت مدیریت خود شد.

   ابراهیمی نیز ضمن تبیین جایگاه، معرفی اهداف و وظایف و انواع مستمری های صندوق و ارائه آماری از تعداد افراد فاقد بیمه در بخش مرکزی یزد و بخش زارچ، خواهان همکاری بخشداران و سایر دستگاهها جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در این مناطق شد.

بخشداران نیز به بیان مسائل و مشکلات مربوطه پرداختند و خواهان تلاش بیشتر کارگزاران و حضور آنها در بین روستائیان و معرفی صندوق به جامعه هدف شدند.

در ادامه مقرر شد بعد از سازماندهی کارگزاران در این مناطق ستادهای راهبردی در این بخش تشکیل شود.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©