استان سیستان و بلوچستان رتبه اول بیمه کشوری در جذب عشایر

استان سیستان و بلوچستان رتبه اول بیمه کشوری در جذب عشایر

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق بیمه اجتماعی گفت: استان سیستان و بلوچستان از لحاظ تعداد جذب خانوار های عشایر بیمه شده در کشور رتبه اول را دارا می باشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دکتر پوستین دوز در جمع مردم عشایر منطقه سفید سنگ از توابع شهرستان زاهدان حاضر و در جمع گسترده و پرشور عشایر سخنرانی کرد. در این دیدار الهی رییس اداره امور عشایر زاهدان و نخعی معاون اداره کل آموزش و پرورش عشایر استان  و شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان نیز حضور داشتند.   

دکتر پوستین دوز ضمن تشکر از حضور پرشور مردم گفت: صندوق استان در جذب جامعه عشایر استان در سطح کشور مقام اول را دارا بوده که جا دارد از پیش بینی و آینده نگری مردم تقدیر نمود که بفکر آینده زندگی خود و خانواده خویش می باشند .

 وی به اهمیت و ضرورت اندیشیدن انسانها به آینده زندگی خود  تاکید و خواستار مشارکت صد درصدی مردم در این طرح ملی بخصوص جوانان شد تا با خیال راحت و آسوده به کار و تلاش خود ادامه داده  و دغدغه ای برای آینده خود و خانواده نداشته و محتاج کسی نباشند.

 درادامه  این دیدار احکام مستمری فوتی دو خانواده عشایری به بازماندگان آنها تقدیم شد.

امام جماعت سفید سنگ و مدیرعامل شرکت تعاونی عشایری زاهدان و کارگزار صندوق نیز به بیان نقطه نظرات ، پیشنهادات و درخواستهای خود پرداختند.

 دکتر پوستین دوز همچنین  پاسخگو  سوالات خبرنگار صدا و سیمای مرکز استان بود.

 
 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,006
  • 4,129,270
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©