استراتژی صندوق پوشش حداکثری قشر آسیب پذیر جامعه

استراتژی صندوق پوشش حداکثری قشر آسیب پذیر جامعه

شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: استراتژی صندوق، پوشش حداکثری قشر آسیب پذیر جامعه با استفاده از ظرفیت نهادهای مردمی است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه هماهنگی و هم اندیشی استان سیستان بلوچستان با حضور دکترمحمد پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق، روسای شورای اسلامی شهر و روستای استان و امان اله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه استان در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر زاهدان برگزارشد.

  دکتر پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق ضمن اشاره به نقش و تاثیر بیمه های اجتماعی در زندگی آینده افراد جامعه گفت: با عضویت در این صندوق که حامی قشر زحمتکش و آسیب پذیر جامعه روستایی و عشایری می باشد این عزیزان برای زندگی آینده خود و خانواده دغدغه ای نخواهند داشت .

وی افزود: در جهت تحقق عدالت اجتماعی در جامعه نیاز است تا دستگاههای اجرایی مرتبط و نهادهای مردمی این صندوق را در امر مهم اطلاع رسانی و اعتماد سازی یاری نمایند و هیات امناء صندوق بدنبال طرحی است تا بتواند در جهت مساعدت به خانوارهایی که مشکل مالی داشته و درآمدی ندارند بنحوی شایسته کمک نماید .

 شاقوزایی مدیر صندوق بیمه استان نیز  ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بیمه اجتماعی در استان به تاثیر نهادهای مردمی بویژه اعضاء شورای اسلامی شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و روستاها در اشاعه و گسترش  فرهنگ بیمه در بین جامعه هدف  اشاره کردوافزود: استراتژی صندوق پوشش حداکثری قشر آسیب پذیر جامعه با استفاده از ظرفیت نهادهای مردمی است.

 وی گفت:  هدف صندوق بسط و گسترش امنیت اجتماعی و عدالت اجتماعی در جامعه است .

 در پایان جلسه هر یک مدعوین به بیان مسائل ، مشکلات و دیدگاههای خود در ارتباط با بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر پرداختند که یکی از مشکلات مطرح شده عدم توانایی روستاییان و عشایر در پرداخت سرانه حق بیمه عنوان شد  .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,450
  • 4,191,331
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©