در دیدار معاون بیمه ای صندوق با امام جمعه اهل سنت زاهدان مطرح شد حمایت علمای اهل سنت از اهداف صندوق بیمه اجتماعی

در دیدار معاون بیمه ای صندوق با امام جمعه اهل سنت زاهدان مطرح شد حمایت علمای اهل سنت از اهداف صندوق بیمه اجتماعی

امام جمعه اهل سنت شهر زاهدان فتوای تائید وحمایت علمای اهل سنت از اقدامات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را صادر کرد.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دکتر پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها، امان اله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه استان و هیئت همراه با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت شهر زاهدان و سرپرست شورای هماهنگی مدارس اهل سنت استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صمیمی که با استقبال گرم مسئولین دفتر و مولوی برگزار شد، معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها ضمن ابلاغ سلام مدیر عامل صندوق، با بیان آخرین وضعیت صندوق و میزان مشارکت استان و مقایسه با سایر استانهای کشور به پاره ای از مشکلات جذب و استقبال کم جامعه هدف آن استان اشاره و تقاضای همراهی و حمایت همه مسئولین استان علی الخصوص مراجع دینی و مذهبی را خواستار شد.

مولوی با صدور فتوای تائید وحمایت علمای اهل سنت از اقدامات صندوق و همچنین تقدیر و تشکر از مدیرعامل صندوق، خواستار تلاش مضاعف همه مسئولین در جهت خدمتگزاری به اقشار نیازمند شد.

وی گفت: خدمت به بندگان خدا عبادتی است بزرگ که در پیشگاه خدا دارای ثواب فراوان می باشد.

 مولوی دعوت معاونت بیمه ای به نیابت از مدیرعامل صندوق در جهت بازدید از ستاد مرکزی و همکاران صندوق را به اولین حضور خود در تهران موکول و اعلام داشت که در محافل گوناگون، بیمه شدن و فعالیت صندوق را مورد تأیید و توصیه قرار خواهد داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 760
  • 4,128,024
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©