ساماندهی و امتیاز بندی کارگزاریها

ساماندهی و امتیاز بندی کارگزاریها

دکتر محمد پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی گفت: برای خدمات بهتر به جامعه هدف از سال آینده کارگزاریها براساس میزان فعالیتشان ساماندهی و امتیاز بندی می شوند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کار گاه آموزشی کارگزارن صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با حضور دکترمحمد پوستین دوز معاون  بیمه ای و هماهنگی امور استانها، عباس باقری مدیرکل وصول مطالبات و حسابهای انفرادی،  مصطفی شریعتی سرپرست اداره کل نظارت بر امور استانها و کارگزاریها، امان اله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه استان، کارشناسان معاونت  بیمه ای مصطفی ملایی،  خانم نجاتی و کارگزاران سطح استان برگزار شد.

دکتر پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها با اشاره به برنامه ها و فعالیتهای انجام شده و سیاستهای پیشروی حوزه معاونت بیمه ای در راستای پیشبرد اهداف صندوق افزود:  برای کلیه برنامه ها اتاق فکری با حضور کلیه کارشناسان و صاحب نظران در نظرگرفته شده است  تا اجرای برنامه ها بصورت اساسی و اصولی به سرانجام برسد .

پوستین دوز افزود:  نظارت برعملکرد کارگزاریها به سه صورت می باشد از جمله نظارت دستگاههای نظارتی، نظارت صندوق و نظارت مردم بر مردم که از سال آینده اجرایی خواهد شد و شعار سال آینده صندوق، سال نظارت مستمر بر کارگزاریها خواهد بود.

 وی با توجه به عملکرد پایین صندوق استان در جذب بیمه شده، خواستار تلاش جدی کارگزاران در این زمینه شد وگفت:  با گسترش وظایف کارگزاریها وضعیت درآمدی آنها نیز بهبود خواهد یافت .

 شاقوزایی مدیر صندوق بیمه استان نیز  ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به مدعوین گفت:  اهمیت و نقش آموزش بعنوان یک سرمایه گذاری در بهبود عملکرد و اجرای صحیح  برنامه های صندوق است  و خواستار توجه جدی به مباحث مطروحه آموزشی و همچنین به تاثیر ارتباط چهره به چهره در اطلاع رسانی و از همه مهمتر اعتماد و متقاعد سازی بیمه شدگان  شد .

در این جلسه عباس  باقری مدیر اداره کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی ، مصطفی شریعتی سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استانها، مصطفی ملایی کارشناس بیمه ای و خانم نجاتی کارشناس تعهدات بیمه ای  مباحث  و مسائل آموزشی و توجیهی  را  مطرح و به سوالات کارگزاران پاسخهای لازم را دادند . 
 

 
 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 462
  • 4,125,852
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©