سرپرست صندوق بیمه اجتماعی گلستان تاکیدکرد: دسترسی آسان عشایر به خدمات صندوق

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی گلستان تاکیدکرد: دسترسی آسان عشایر به خدمات صندوق

دانیال پولادوند سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان گلستان گفت: دسترسی آسان عشایر به خدمات صندوق بیمه اجتماعی با تشکیل کارگزاری اتحادیه تعاونی های عشایر وحدت استان گلستان امکان پذیر است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ، دانیال پولادوند سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان در نشست نمایندگان تعاونی های عشایری استان که در اداره کل امور عشایری استان و با حضور دکتر علیپور مدیرکل سازمان برگزار شد. به بیان فعالیتهای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر پرداخت وخدمات این صندوق را در حوزه بانشستگی، ازکارافتادگی ناشی و غیرناشی از کار، مستمری بازماندگان و نقل و انتقال سوابق بیمه ای تشریح کرد و افزود : تمامی روستائیان و عشایرو ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر و حتی کشاورزان غیرساکن در روستا با داشتن 18 سال سن و پرداخت 5 درصد حق بیمه می توانند به عضویت صندوق درآمده و از مزایای آن استفاده کنند .

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان خاطرنشان کرد: برای یک خانواده عشایر  15 درصد حق بیمه در نظر گرفته شده که پنج درصد آن توسط خود فرد و 10 درصد دیگر آن توسط دولت پرداخت می شود که سالانه حق بیمه هر فرد بیمه شده 150 الی 360 هزار تومان است .

پولادوند با اشاره به تشکیل کارگزاری اتحادیه تعاونی های عشایری وحدت در شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: بیمه اجتماعی یکی از پشتوانه های محکم برای زمان بازنشستگی و از کار افتادگی است و عشایر منطقه باید از نعمت بیمه اجتماعی برخوردار باشند .

پولادوند نقش تعاونی های عشایری را برای اطلاع رسانی بسیار مهم خواند و خواستار همکاری آنان برای تحقق این امر مهم در روستاها شد .

وی همچنین برداشته شدن سقف سنی و افزایش جامعه هدف و افزایش چهل درصدی حقوق مستمری بگیران این صندوق را از خدمات ارزنده دولت تدبیرو امید طی دوسال اخیر عنوان کرد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 669
  • 4,126,059
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©