خراسان رضوی // آغاز همکاری دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی با صندوق

خراسان رضوی // آغاز همکاری دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی با صندوق

تفاهم نامه همکاری بین مرکز بهداشت استان خراسان رضوی ومعاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نمایندگی دکتر حمید رضا بهرامی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان رضوی به نمایندگی محمود کاظمی مدیر صندوق بیمه استان منعقد شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر، در راستای تحقق اهداف عالیه صندوق و پوشش سراسری جامعه هدف و استفاده از ظرفیتهای مراکز بهداشت شهری و روستائی و همچنین بهورزان خانه های بهداشت در جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بیمه، تفاهم نامه ای بین مرکز بهداشت استان خراسان رضوی ومعاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نمایندگی دکتر حمید رضا بهرامی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان رضوی به نمایندگی محمود کاظمی مدیر صندوق بیمه استان منعقد شد.

این تفاهم نامه به منظور ارتقا کمی و کیفی خدمت رسانی به جامعه هدف می باشد و هدف از این همکاری ایجاد آرامش و امنیت خاطر برای کشاورزان و افزایش ضریب پوشش بیمه ای این عزیزان می باشد .

از دیگر اهداف این تفاهم نامه اجرائی نمودن دستور العمل احراز سلامت متقاضیان عضویت حسب ماده 15 آئین نامه اجرائی صندوق و همکاری مراکز بهداشت شهری و روستائی در این خصوص می باشد.

طرفین متعهد شدند مفاد تفاهم نامه را جهت اجرایی شدن به زیر مجموعه های خویش در شهرستانها نیز ابلاغ نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©