استان مازندران // طراحی الگوی گردشگری روستایی برای توانمندسازی روستاییان

استان مازندران // طراحی الگوی گردشگری روستایی برای توانمندسازی روستاییان

مدیر کل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طراحی الگوی گردشگری روستایی با محوریت توانمندسازی روستائیان در راستای افزایش اشتغال، رفاه و محرومیت زدایی خبر داد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزان ، روستائیان و عشایر اسماعیل گرجی پور با بیان اینکه طراحی این طرح با هدف رونق کسب و کار با محوریت توانمندسازی روستائیان استان مازندران انجام می گیرد اظهار امیدواری کرد که با کمک اتحادیه های اصناف مشاوران املاک در سطح کشور و همچنین دستگاه های مرتبط اجرای این طرح در آینده نزدیک صورت گیرد و نتایج مطلوبی را به دنبال آورد.

مدیرکل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه طراحی الگوی گردشگری روستایی که کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران ، علی قمی اویلی مدیر بیمه روستائیان و عشایر استان و معاونین توسعه کارآفرینی و اشتغال، اجتماعی و پشتیبانی هم در آن حضور داشتند خاطرنشان ساخت: برای اجرای این طرح سایتی طراحی خواهد شد و اطلاعات دریافت شده از مشاورین املاک در زمینه مناطق گردشگری روستایی در این پایگاه قرار خواهد گرفت.

مدیر کل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان تصریح کرد: به اعتقاد معاون رفاه  وزاتخانه، اجرای این طرح کمک قابل توجهی به به محرومیت زدایی در روستاها و همچنین افزایش ظرفیت اشتغال و توانمندسازی نیروی انسانی خواهد کرد و بر همین اساس قرار است این طرح بعنوان پایلوت در استان مازندران اجرا شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 198
  • 4,125,588
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©