برگزاری اولین دوره آموزش تخصصی بیمه ای

برگزاری اولین دوره آموزش تخصصی بیمه ای

اولین دوره آموزشی تخصصی بیمه ای با حضور مدیر کل دفتر حمایتی و توان بخشی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر امروز صبح اولین جلسه آموزشی با موضوع شناخت طرح های بازنشستگی و اصلاح دیدگاه ها و نگرش ها با حضور عبدالرحیم تاج الدین مدیر کل دفتر حمایتی و توان بخشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، صادق رستم زاده معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، دکتر محمد پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها ومدیران و کارشناسان حوزه معاونت بیمه ای  برگزار شد.

در این جلسه دکتر محمدپوستین دوز ضمن تشکر از برپایی جلسه افزود:  باید کلیات تامین اجتماعی را بدانیم تا بتوانیم بخش نامه ها و دستورالعمل ها را به نفع شرکای اجتماعی صندوق به پیش ببریم .

وی با اشاره به اینکه  موضوع اصلاحات در صندوق مهمترین مسئله است گفت:  سیستم های بازنشستگی در کشور  احتیاج به اصلاحات دارند . بقا و تدوام سازمانها، شرکتها و ادارات به این موضوع بستگی دارد. اگر مدیران  سازمان ها دانش خود را بروز نکنند محکوم به فنا هستند.

مدیرکل دفتر حمایتی و توان بخشی  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز مشکلات موجود در جامعه را  ناهماهنگی های بین افراد دانست و افزود :  سه ناهماهنگی در کشور وجود دارد از جمله  ناهماهنگی عمودی یعنی سیاست های کشوری وقتی مراحل اجرایی خود را طی میکنند مدل آنها عوض می شود و افراد سلیقه ای عمل  می کنند. دوم ناهماهنگی افقی که در نتیجه آن  هر یک  از ساز مانها حتی در صورت ارتباط داشتن با یکدیگر  سیاست های اجرایی متفاوتی دارند و در آخر ناهماهنگی نهادی که بین حکومت و مردم و کمک کنندها در جامعه وجود دارد.

وی بهترین راه حل را هماهنگ شدن تمامی آحاد جامعه با هم خواند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,235
  • 3,874,536
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©