آذربایجان شرقی// 49 شهر زیر20 هزار نفرتحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی

آذربایجان شرقی// 49 شهر زیر20 هزار نفرتحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی از تحت پوشش قرارگرفتن ساکنین 49 شهر زیر بیست هزار نفر جمعیت استان خبرداد.


محمد نظری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی در جمع اهالی  و نمازگزاران مسجد جامع شهر بخشایش از توابع شهرستان هریس از تحت پوشش قرارگرفتن ساکنین 49 شهر زیر بیست هزار نفر جمعیت استان و از جمله شهرهای هریس، بخشایش، زرنق، کلوانق و خواجه از شهرستان هریس خبر داد و افزود: از بین زنان و مردان بالای 18 سال تاکنون بالغ بر 5733 بیمه شده شهرستان هریس معادل 51 درصد به عضویت صندوق درآمده است  و 63 خانواده نیز مستمری ماهیانه دریافت می کنند.

نظری ضمن قدردانی از حمایتهای مسؤولین شهرستان هریس بویژه حسن یحیوی فرماندار، حجت الاسلام احمدی مشاور استاندار در امور روحانیت و امام جمعه شهرستان بر تعامل کارگزاران با نهادهای ذیربط و امام جمعه شهر بخشایش در ترویج و اطلاع رسانی مزایای عضویت کشاورزان و ساکنین شهرهای مشمول در صندوق بیمه تأکید کرد.

  همچنین در این مراسم حکم مستمری بازماندگان یکی از بیمه شده های متوفی از شهر بخشایش به خانواده وی توسط حاج آقای غفاری امام جمعه بخشایش اعطا و به درخواستهای اهالی رسیدگی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©