اصفهان// امضا تفاهم نامه صندوق بیمه اجتماعی با جهادکشاورزی درآینده نزدیک

اصفهان// امضا تفاهم نامه صندوق بیمه اجتماعی با جهادکشاورزی درآینده نزدیک

مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اصفهان از امضاء تفاهم نامه فیمابین صندوق بیمه اجتماعی و سازمان جهاد کشاورزی استان در آینده نزدیک خبر داد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عماد استکی مدیر صندوق بیمه استان اصفهان از امکان عضویت کشاورزان در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایرخبر داد .

استکی با حضور در  همایش مدیران ترویج سازمان جهاد کشاورزی شهرستان ها که در محل مرکز تحقیقات منابع طبیعی و کشاورزی استان برگزار شد  طی سخنانی به اهمیت تامین معشیت و آتیه کشاورزان پرداخت.

وی با اشاره به تصویب قانون اصلاح بند (د) ماده (3) قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی در تاریخ نوزدهم مهرماه سال 1391 که بر اساس آن عنوان صندوق "بیمه اجتماعی  روستائیان و عشایر "به عبارت " صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر"  تغییر یافته و کشاورزان غیر ساکن در روستا به جمعیت مشمول صندوق اضافه شدند، از مدیران ترویج جهاد کشاورزی شهرستان ها خواست که با توجه به ظرفیت بسیار بالای موجود در مراکز شهرستان ها و مراکز خدمات جهاد کشاورزی در دهستان ها، با همکاری کارگزاری های صندوق در اشاعه فرهنگ بیمه و اطلاع رسانی و اعتمادسازی در جامعه هدف صندوق سهیم باشند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 4,125,942
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©