بوشهر// 17 هزار خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی

بوشهر// 17 هزار خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بوشهر از خدمات رسانی صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان به 17 هزار خانوار در استان بوشهر خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، کیانوش کازرونی صبح امروز در آیین افتتاح دفتر پیشخوان دولت در شهر برازجان اظهار داشت: این دفتر به منظور خدمات رسانی به مردم به ویژه کشاورزان راه اندازی شده است.

وی افزود: این دفتر به منظور نمایندگی و کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر راه اندازی شده که امیدواریم تاثیر لازم را داشته باشد.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بوشهر خاطرنشان کرد: با پیگیری های مستمر انجام شده، اولین دفتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک بخش عمومی در شهر برازجان به عنوان نماینده و کارگزار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر افتتاح و رسما شروع به فعالیت کرده و به زودی در تمام شهرستان های استان بوشهر نیز راه اندازی خواهد شد.

کازرونی تصریح کرد: این صندوق از صندوق های بیمه ای دولتی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است که از سال 84 در زمینه امورات مستمری بازنشستگی (پیری)، از کار افتادگی و فوت (مستمری بازماندگان)و همچنین انتقال سابقه به سازمان های بیمه ای دولتی فعالیت می کند.

وی از خدمات رسانی صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان استان بوشهر به 17 هزار خانوار خبر داد و گفت: در حال حاضر بالغ بر 17 هزار و 500 خانوار تحت پوشش این صندوق قرار دارد و 43 کارگزاری فعال نیز در روستاهای استان به کشاورزان روستاییان و عشایر خدمات ارایه می کنند.

کازرونی بیان کرد: غیر از افراد روستایی و عشایر، ساکنین شهرهای با جمعیت زیر 20 هزار نفر، کشاورزان ساکن شهر و رانندگان حمل و نقل بار مسافر برون شهری می توانند عضو این صندوق شده و در آینده از مزایای فوق برخوردار شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,058
  • 4,190,939
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©