یزد // برگزاری نشست شورای شهر شاهدیه با صندوق بیمه اجتماعی

یزد // برگزاری نشست شورای شهر شاهدیه با صندوق بیمه اجتماعی

در نشست مشترک اعضای شورای شهر شاهدیه استان یزد با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اعضای این شورا با صندوق بیمه و مزایای آن آشنا شدند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی، مدیر صندوق استان یزد در این نشست با یادآوری اینکه تمامی کشاورزان غیر‌ساکن در روستا و افراد بالای 18 سال فاقد بیمه در شهرهای زیر 20هزار نفر می‌توانند از مزایای این صندوق بهره ببرند گفت: شاهدیه از جمله شهرهای زیر 20هزار نفر است که درحال حاضر تعداد 4 هزار و 200 نفر از شهروندان این شهر دفترچه درمانی بیمه روستائی دارند و پیش‌بینی می‌شود تا حداقل هزار سرپرست خانوار در این شهر فاقد بیمه اجتماعی باشند.

سلطانی، رئیس شورای شهر شاهدیه هم در این نشست از آمادگی شورا و شهرداری این شهر برای کمک به صندوق بیمه اجتماعی در راستای اطلاع‌رسانی خدمات خود خبر داد و گفت که فضاهای تبلیغاتی شاهدیه می‌تواند محل مناسبی برای تبلیغ فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر باشد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,402
  • 3,874,703
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©