دستور قاطع استاندار مازندران برای حمایت از بیمه روستاییان و عشایر

دستور قاطع استاندار مازندران برای حمایت از بیمه روستاییان و عشایر

استاندار مازندران برای توسعه ضریب نفوذ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سال 95 به کلیه فرمانداران بخشداران و دهیاران و مدیران ستادی و اجرایی استان مازندران دستور همکاری داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر ربیع فلاح جلودار در این مراسم گفت: بیمه روستاییان و عشایر از اصلی ترین استراتژیهای استان در سال 95 خواهد بود

  استاندار مازندران  افزود: با توجه به اینکه دو سوم حق بیمه از طرف دولت تامین می شود و این بحث یکی از مهمترین جلوه های خدمات اجتماعی دولت به مردم هست تاکید کرد ضریب نفوذ بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان باید در استان افزایش یابد و یکی از مهمترین متغیر هایی که بخشداران و دهیاران با آن رصد میشوند ارتقاء شاخص های بیمه روستاییان و عشایر است .

 ریس ستاد توسعه بیمه روستاییان استان افزود: دهیاران در زمینه سازماندهی و گسترش بیمه روستاییان و عشایر و کشاورزان استان اهتمام ویژه ای داشته باشند زیرا این بیمه موجب آرامش و امنیت روانی خواهد شد

 مهندس عبدی  مدیر کل امور روستایی  استانداری مازندران نیز بیمه روستاییان و عشایر را مهم و از برنامه های سال جدید در استراتژی این حوزه اعلام و اظهار کرد:  انشاء الله با معرفی 50 نفر خانوار از سوی هریک از دهیاران ضریب نفوذ این بیمه در استان را صد در صد افزایش دهیم .

  همایش سراسری بخشداران و دهیاران و فرماندران استان در سالن متل بانک ملی شهرستان بابلسر برگزار شد که  در این جلسه آقایان آقامیری رئیس شورای استان  و محمدی  فرماندار قائم شهر و مهندس نبییان معاون عمرانی استاندار مازندران در خصوص روستا و خدمات ارائه شده و برنامه های سال جدید دولت سخنرانی کردند.

علی قمی اویلی مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایراستان مازندران نیز در حاشیه جلسه در گفتگو با کارگزاران و دهیاران و بخشداران و مدیران ارشد استانی به تبیین بیمه روستاییان پرداخت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©