یادداشت نوروزی مدیرعامل صندوق آماده برای خدمت رسانی نوین در سال جدید

یادداشت نوروزی مدیرعامل صندوق آماده برای خدمت رسانی نوین در سال جدید

ای خدای دگرگون کننده دل ها و دیده ها؛ ای تدبیر کننده روز و شب؛ ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر؛ حال ما را به بهترین حال دگرگون کن.


پیش از هر چیز خرسندم از اینکه در آغازین روزهای سال 1395 که توسط مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است را خدمت ایشان، خانواده معظم شهدا و کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور که حضور ما در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به واسطه زحمات آنها در چرخه اقتصاد کشور است تبریک و تهنیت عرض کرده و آرزو کنم که مردم ایران زمین، در پرتو الطاف الهی سلامتی، بهروزی، طراوت، شادکامی، عزت و کامیابی داشته باشند. 
بدون شک، تاکید مقام معظم رهبری در آغازین روز سال جدید به اقتصاد مقاوتی، نشان از اهمیت این موضوع و ضرورت توجه به آن در همه حوزه ها دارد. در این شرایط، ما نیز در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خود را موظف می دانیم تا در راستای این توصیه اکید مقام معظم تمام تلاشمان را معطوف به اجرای آن کنیم و شرایطی را به وجود آوریم که کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور که بخش عمده ای از اقتصاد کشور به سبب فعالیت های آنهاست، با آسایش و آرامش روزهای سال 95 را سپری کنند. 
ما در این سال برنامه ها و اتفاقات ویژه ای را برای پایه های اقتصاد کشور داریم و بدون شک تمام تلاشمان را به کار می بریم تا از تمام ظرفیت های ممکن استفاده کنیم که امکانات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای اعتلای کیفیت زندگی این بزرگواران به کار گرفته شود.
بار دیگر نوروز باستانی را تبریک گفته و آرزوی سعادت و بهروزی برای تمام مردم کشورم دارم.

محمد رضا رستمی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,169
  • 4,129,433
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©