سیستان و بلوچستان// ارائه گزارش خدمات رسانی صندوق بیمه اجتماعی به مسئولان ارشد استان

سیستان و بلوچستان// ارائه گزارش خدمات رسانی صندوق بیمه اجتماعی به مسئولان ارشد استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان به منظور ارائه گزارش عملکرد از فعالیت های سال 94 و برنامه های سال 95 به دیدار نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان رفت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مدیر استان سیستان و بلوچستان صندوق بیمه اجتماعی  در جریان دیدارآیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه زاهدان گزارش کاملی از روند فعالیت و ضریب نفوذ صندوق در استان ، جامعه هدف مشمول و مزایای صندوق ارائه و در خصوص برنامه ها و سیاستهای جدید صندوق ارائه کرد.

شاقوزایی در ادامه اظهار امید واری کرد که  با توجه باینکه 51 درصد جمعیت استان را روستاییان و عشایر تشکیل می دهند در سال 95 با هماهنگی ستادهای نماز جمعه و استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات که از عوامل تاثیر گذار در بین جامعه هدف هستند درصد بیمه شدگان افزایش پیدا کند.

آیت الله سلیمانی نیز با اشاره به وسعت و پراکندگی روستاها و عشایر منطقه ارائه خدمات به روستاییان را امری خطیر توصیف و اظهارکرد: در سالی که مزین به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شده است مدیران استان در ارائه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی  به مردم و عشایر غیور ، موفق و سربلند شوند.

 وی  تاکید کرد: باید به قید فوریت هماهنگی های لازم در بحث اطلاع رسانی و متقاعد سازی مردم برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر انجام گیرد .

همچنین  امان اله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بهمراه سایر مدیران دستگاههای اجرایی با علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان دیدارو گفتگو کرد. در این دیدار استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تبریک سال جدید گفت:  با توجه به  نامگذاری سال 95 به نام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل از سوی   مقام معظم رهبری  مسئولان  باید با  تغییر در نوع نگاه و نگرش خود  به مسائل استان با اخلاق و عملکرد نیکو پاسخگوی  مردم باشند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 548
  • 3,871,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©