مدیرکل هماهنگی امور استان ها و کارگزای ها خبر داد: تببین نحوه ایجاد فعالیت موسسات کارگزاری جدید

مدیرکل هماهنگی امور استان ها و کارگزای ها خبر داد: تببین نحوه ایجاد فعالیت موسسات کارگزاری جدید

مدیرکل هماهنگی امور استان ها و کارگزای های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از تبیین نحوه ایجاد فعالیت موسسات کارگزاری جدید خبر داد.


مصطفی شریعتی در گفتگو با سایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تصویب دستورالعمل نحوه ایجاد و فعالیت کارگزاری ها در هیات مدیره صندوق در شهریورماه سال 94، فرآیند نحوه ایجاد فعالیت موسسات کارگزاری جدید التاسیس به استانهای کشور ابلاغ شد.

وی ضمن قدردانی از زحمات همکاران استانی با اشاره به اینکه مقررات جاری باید در استان های کشور به صورت دقیق اجراء شود تصریح کرد: برای اولین بار، رتبه بندی کارگزاری ها در دستور کار این اداره کل قرارگرفته و تا پایان نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری هم گزارش مربوطه به مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی ارائه خواهد شد تا با دستور وی، باقی فعالیت ها به جریان بیافتد.

مدیرکل هماهنگی امور استان ها و کارگزای های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با یادآوری ضرورت ساماندهی کارگزاری ها تا شهریور ماه سال جاری، موضوع تطبیق کارگزاری های فعلی و ارزیابی عملکرد و نظارت بر امور اجرایی آنها را از اولویتهای سال جاری برشمرد و اعلام داشت که در خصوص کارگزاری ها خبرهای خوشی در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

شریعتی هماهنگی برای ادامه سفرهای استانی مدیرعامل و معاونین صندوق بیمه اجتماعی، نشست های منطقه ای مدیران استانی ، برگزاری دوره های آموزشی کارشناسان دفاتر استانی وکارگزاران را ازدیگر برنامه های اداره کل امور استانها اعلام کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©