البرز // بررسی راهکارهای توسعه بیمه اجتماعی شهرستان نظرآباد

البرز // بررسی راهکارهای توسعه بیمه اجتماعی شهرستان نظرآباد

مدیر صندوق استان البرز با حجت اله صادقی فرماندار شهرستان نظرآباد در نشستی راه کارهای توسعه بیمه اجتماعی را برای کشاورزان ، روستائیان و عشایر این شهرستان بررسی کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این نشست که در فرمانداری نظرآباد برگزار شد هادی بشیری، مدیر استان البرز با بیان اهداف ، وظایف و مزایای صندوق گزارشی از وضعیت بیمه شدگان شهرستان را ارائه و برنامه های سال جاری را تشریح  کرد. 
وی با اشاره به چشم انداز صندوق  گفت : دسترسی آسان کشاورزان ، روستائیان و عشایر به خدمات تأمین اجتماعی با حفظ منزلت و کرامت هدف دولت و صندوق است که در این راستا باید از تمامی ظرفیت های موجود برای برخوداری این قشر از جامعه استفاده کرد.
صادقی فرماندار نظرآباد هم در این نشست با اعلام آمادگی فرمانداری و بخشداری های شهرستان درترویج  بیمه اجتماعی  اظهار داشت: ارائه خدمات تأمین اجتماعی در روستاها و توجه به آتیه مردم روستائی و کشاورزان می تواند باعث رشد و شکوفایی بخش کشاورزی و توسعه روستاها شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 56
  • 3,888,311
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©