معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق اعلام کرد: بیمه شدگان همانند گذشته حق بیمه را بپردازند

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق اعلام کرد: بیمه شدگان همانند گذشته حق بیمه را بپردازند

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید کرد: بیمه شدگان می توانند همانند گذشته نسبت به پرداخت حق بیمه اقدام کنند.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد پوستین دوز با اعلام این خبر و ضمن پوزش از بیمه شدگانی که در طول روزهای گذشته به کارگزاری ها مراجعه و تاکنون نتوانسته اند نسبت به پرداخت حق بیمه خود اقدام کنند خاطرنشان کرد: به دلیل تغییر الگوریتم شناسه پرداخت حق بیمه صندوق و با توجه به ضرورت اعمال تغییرات در سیستم بانک عامل، این موضوع نیازمند زمان کافی جهت آزمایش و تأیید بوده که با تلاش شبانه روزی مجموعه همکاران صندوق بیمه اجتماعی و بانک کشاورزی این مهم به سرانجام رسید و در حال حاضر دریافت شناسه جهت پرداخت حق بیمه از طریق سامانه دما و سایت صندوق امکانپذیر است.
وی افزود: در حال حاضر  بیمه شدگان پس از اخذ فیش پرداخت حق بیمه از کارگزاریهای صندوق می توانند نسبت به پرداخت حق بیمه از طریق کارگزاریهایی که مجهز به دستگاه کارتخوان صندوق (pos) هستند اقدام کنند.
پوستین دوز به بیمه شدگان عزیز توصیه کرد که از پرداخت هرگونه وجه خارج از سیستم بانکی بعنوان حق بیمه جداً خودداری کرده و تمامی فیشهای پرداختی و رسیدهای مربوطه را نزد خود نگهداری کنند. 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 192
  • 4,125,582
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©