مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان خبر داد بهبود شرایط مالی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان خبر داد بهبود شرایط مالی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با بیان اینکه عمده ترین دغدغه ما افزایش شمار تحت پوششان صندوق است گفت: یک میلیون و 400 هزار بیمه شده داریم اما شناخت روستائیان و عشایر از صندوق ما بالانیست و باید در راستای تقویت امر اطلاع رسانی و شناساندن ظرفیت های صندوق به جمعیت هدف بیشتر تلاش کنیم.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به نقل از ایسنا، محمدرضا رستمی با اشاره به اینکه در حال حاضر وضع صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خوب است اظهار کرد: عمده ترین دغدغه ما افزایش شمار افراد تحت پوشش صندوق است.

وی افزود: یک میلیون و 400 هزار بیمه شده داریم اما شناخت روستائیان و عشایر از صندوق ما بالانیست و باید در راستای تقویت امر اطلاع رسانی و شناساندن ظرفیت های صندوق به جمعیت هدف بیشتر تلاش کنیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با بیان اینکه حمایت های دولت از صندوق کشاورزان در سال گذشته مطلوب بود گفت: دولت به ازای هر مبلغی که بیمه شده بابت حق بیمه می پردازد، دوبرابر به صندوق می پردازد. درواقع به ازای هر یک ریال سهم بیمه شده، دولت دو ریال به صندوق پرداخت می کند و تنها صندوقی هستیم که به این روش در آن عمل می شود.

رستمی ادامه داد: برای سال 95 نیز رقم خوبی در بودجه برای ما پیش بینی شده و دولت بدهی به صندوق بابت سال های گذشته ندارد.

وی همچنین به بهبود سرمایه گذاری های این صندوق پس از رفع تحریم ها اشاره و اظهار کرد: افزایش ارزش بازار و بهبود نظام مالی کشور باعث بهبود وضعیت سبد سرمایه گذاری بورسی صندوق شده است. همچنین درآمد حاصل از سرمایه گذاری های صندوق از محل صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد نیز افزایش یافته است.

رستمی ادامه داد: در سال 94، بیش از 40 درصد درآمدها و منابع صندوق از محل درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری ها به دست آمد و بهبود این روند در آینده، باعث بهبود شرایط مالی صندوق و در نتیجه ایجاد پشتوانه ای مهم برای اجرای تعهدات آتی صندوق در برابر پرداخت مستمری ها خواهد شد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 548
  • 3,871,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©