البرز // تبیین جایگاه بیمه اجتماعی برای کشاورزان ، روستائیان و عشایر

البرز // تبیین جایگاه بیمه اجتماعی برای کشاورزان ، روستائیان و عشایر

در نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز با مدیر کل امور روستائی و شوراهای استانداری این استان، نقش و اهمیت بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در توسعه روستاهاو بخش کشاورزی استان بررسی شد .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در این نشست هادی بشیری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان البرز از بیمه های اجتماعی به عنوان یکی از شاخصه های سنجش رفاه عمومی جوامع یاد کرد و گفت‌: دولت و در راستای آن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درصدد است تا از طریق گسترش چتر بیمه ای عدالت اجتماعی را برای روستائیان‌، عشایر‌، کشاورزان و سایر اقشار فاقد پوشش بیمه ای فراهم کند. 
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان البرز افزود: هدف صندوق دسترسی آسان کشاورزان‌، روستائیان و عشایر به خدمات بیمه  اجتماعی با حفظ منزلت و کرامت آنان است که آشنایی جامعه هدف با مزایای بیمه از اولویتهای صندوق استان در سال جاری است. 
محمد رضا رضوی اکمل مدیر کل امور روستائی و شوراهای استانداری البرز هم در این نشست ، استقرار دفتر صندوق بیمه اجتماعی در استان را یکی از گامهای مهم و اساسی برشمرد و از همکاری استانداری البرز در  اطلاع رسانی و گسترش پوشش بیمه ای خبر داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©