یزد // همکاری های جدید برای توسعه بیمه اجتماعی در میبد

یزد // همکاری های جدید برای توسعه بیمه اجتماعی در میبد

در جلسه ای که با حضور معاونت محترم فرمانداری میبد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد وضعیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت .


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد در این جلسه که بییست و پنجم فروردین در دفتر فرماندار میبد تشکیل شد گفت: در حال حاضر 890 خانوار در سطح شهرستان میبد تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دارند و 38 خانواده هم در حال دریافت مستمری هستند.
وی در ادامه با اعلام اینکه در حال حاضر تعداد  35 هزار نفر در این شهرستان فاقد هر گونه بیمه اجتماعی ( با مزایای بازنشستگی، ازکار افتادگی و فوتی) هستند خواستار توجه و همکاری مدیران شهرستان در این خصوص شد.
در ادامه این جلسه، فلاح، معاون فرماندار میبد، از آمادگی مجموعه فرمانداری این شهرستان برای افزایش ظرفیت نفوذ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در بین افراد مشمول و تشکیل ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی در میبد خبر داد و همکاری‌های لازم برای اطلاع‌رسانی از طریق بخشداران، دهیاران و شوراها صورت گرفت.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 175
  • 3,888,430
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©