البرز // فراهم شدن امکان عضویت کشاورزان غیر ساکن در روستا در صندوق

البرز // فراهم شدن امکان عضویت کشاورزان غیر ساکن در روستا در صندوق

در دیدار مدیر صندوق استان البرز با فرماندار شهرستان فردیس شرایط و نحوه تحت پوشش قرار گرفتن کشاورزان و روستا نشینان شهرستان فردیس مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در دیداری  که در فرمانداری فردیس برگزار شد، هادی بشیری، مدیر استان البرز ضمن ارائه گزارش از وضعیت بیمه شدگان این شهرستان از ایجاد کارگزاری جدید در فردیس خبرداد. 
بشیری گفت : دسترسی آسان به خدمات تأمین اجتماعی با حفظ منزلت و کرامت کشاورزان ، روستائیان و عشایر هدف صندوق است و ایجاد کارگزاری جدید در این شهرستان باعث می شود تا دسترسی مردم به خدمات صندوق آسانتر و با کمترین هزینه امکان پذیر باشد . 
قنبر زمانی فرماندار فردیس هم در این دیدار با اشاره به پرداخت حق بیمه 5 درصدی توسط بیمه شده اظهار داشت : باید تمامی تلاشمان را برای عضویت افراد واجد شرایط شهرستان انجام دهیم تا با بیمه شدن آنها علاوه بر تأمین آتیه مردم در زمان پیری ، کار افتادگی و فوت از کمک 10 درصدی دولت در پرداخت حق بیمه استفاده کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 190
  • 4,125,580
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©