در جریان سفر معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق صورت گرفت قدردانی نماینده ولی فقیه در استان گلستان از صندوق بیمه اجتماعی

در جریان سفر معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق صورت گرفت قدردانی نماینده ولی فقیه در استان گلستان از صندوق بیمه اجتماعی

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، از خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قدردانی کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دیداری که محمد پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق در جریان سفر خود به استان گلستان با آیت‌الله نورمفیدی، نماینده محترم ولی فقیه در استان و عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه گرگان داشت، از مجموعه همکاران صندوق بیمه اجتماعی استان و مدیران ارشد صندوق تقدیر شد.
آیت‌الله نورمفیدی تلاش کارکنان صندوق در راستای کمک به کشاورزان، روستائیان و عشایر را قابل تقدیر دانست و خاطر‌نشان کرد: اقدامات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر همانند طرح تحول نظام سلامت که کمک بزرگی در زمینه درمان به تمامی اقشار جامعه به ویژه اقشار محروم بود، می‌تواند تاثیر به سزایی در زندگی کشاورزان، روستاییان و عشایر داشته باشد.
وی خطاب به مدیران صندوق تاکید کرد: باید نگاه توسعه ای به برنامه های کشور داشته باشید تا موفقیت برنامه های شما تضمین شود.
معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم که پیش از این دیدار به زیارت آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) و گلزار شهدای شهر گرگان رفته بود، با بیان برنامه های صندوق در سال جاری که سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده  به تشریح اهداف و مأموریت های صندوق و تبیین آخرین وضعیت صندوق پرداخت.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©