در دیدار معاون بیمه ای صندوق با عضو مجلس خبرگان رهبری در گرگان عنوان شد ضرورت تلاش بیشتر برای خدمات به مردم

در دیدار معاون بیمه ای صندوق با عضو مجلس خبرگان رهبری در گرگان عنوان شد ضرورت تلاش بیشتر برای خدمات به مردم

در جریان سفر معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان گلستان، محمد پوستین دوز، به دیدار آیت الله حسینی شاهرودی رفت و به شرح خدمات صندوق برای این عضو مجلس خبرگان رهبری پرداخت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، پوستین‌دوز در این دیدار با اشاره به وظایف و مأموریتهای صندوق بیمه اجتماعی تصریح کرد: هم‌اکنون بیش از 31 هزار پرونده فوتی و از کارافتادگی(خانواده) در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وجود دارد که جمع مستمری‌بگیران این پرونده‌ها که به صورت ماهانه مستمری خود را دریافت می‌کنند به بیش از یکصدهزار نفر می‌رسد.
معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یکی از شاخصه های مهم این صندوق را مساعدت دولت با پرداخت دو سوم حق بیمه برشمرد و این نگاه مثبت را از عنایات ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای کشاورزان، روستائیان و عشایر دانست‌.
در این دیدار، آیت اله حسینی شاهرودی هم با تاکید بر ضرورت تلاش بیشتر در جهت ارائه خدمت به مردم ابراز امیدواری کرد که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بتواند به مأموریتهای خود در جهت کمک به مردم روستا موفق باشد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 190
  • 4,125,580
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©