معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان ها: نظام نوین اطلاعات درصندوق بیمه اجتماعی شکل می گیرد

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان ها: نظام نوین اطلاعات درصندوق بیمه اجتماعی شکل می گیرد

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از راه اندازی خدمات دولت الکترونیک و برپایی نظام نوین اطلاعات درصندوق طی سال جاری خبر داد .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر ، محمد پوستین دوز در جریان همایش کارگزاران صندوق در گرگان، اظهار داشت: سیستم بیمه ای جدید و بهره مندی از سامانه آی تی در چارچوب خدمات دولت الکترونیک در هفته تامین اجتماعی بصورت نمونه در یکی از استانهای کشورآغاز می شود .
وی افزود: باعملیاتی شدن سیستم جدید بیمه ای تحول چشمگیری در فعالیت های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور ایجاد خواهد شد.
معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به اینکه با اجرای طرح مزبور در تمامی استانهای کشور، افزایش رضایتمندی کارگزاران عزیز رامدنظر قرارخواهیم داد از پیگیری اجرایی شدن طرح ملی بنا (  برپایی نظام نوین اطلاعات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر) در سال جاری خبر داد و گفت: این طرح ملی اکنون در کارگروه بیمه ای  هیات مدیره صندوق در دست بررسی است که پیش بینی می شود در اولین فرصت به صندوق ابلاغ گردد.
به گفته وی در این طرح ، تجمیع وساماندهی پرونده بیمه شدگان ، رسیدگی ونقص مدارک وصدور کارنامه بیمه شدگان دیده شده و بعد از آن سیستم بیمه ای پس ازدریافت حق بیمه باقابلیت (مولد سابقه )سابقه بیمه شدگان را بصورت برآوردی درسیستم اعمال کرده و پس ازطی دوره یکساله سوابق قطعی محسوب خواهد شد.
پوستین دوز بر بازنگری در قوانین و مقررات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز تاکید کرد و افزود: امسال نیز درادامه فعالیت سال قبل این مهم در دستور کار قراردارد تا با انجام اصلاحات مورد نیاز هم بیمه شده و هم صندوق از آن نفع ببرند و انگیزه ای برای توسعه پوشش بیمه جوانان شود .
به گفته وی در اصلاح مقررات و قوانین، بیمه بیکاری، هزینه کفن و دفن و ازدواج و پاداش دیده خواهد شد .
همچنین در پایان این همایش از کارگزاران تلاشگر تقدیر وتعدادی حکم مستمری اعطاء شد.
معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر پس از این همایش، باحضور در مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور نشستی را با حجت الاسلام خیرخواه رییس این مرکز وتعدادی ازعلمای اهل تشیع وتسنن داشت و در این دیدار بر ضرورت همکاری بیش از پیش باصندوق بیمه اجتماعی تاکید کرد. جلسه با طهماسبی، معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان نیز از دیگر برنامه های این سفر بود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 627
  • 3,888,882
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©