گلستان // 250 هزار نفر مشمول عضویت در صندوق

گلستان // 250 هزار نفر مشمول عضویت در صندوق

مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان گفت: در این استان، 250 هزار نفر مشمول عضویت درصندوق هستند .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند در همایش کارگزاران استان که با حضور معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق ، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری ها و ابراهیمی نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهارداشت: در این استان 250 هزار نفر مشمول صندوق بوده که باید برابر مقررات به عنوان جامعه هدف این صندوق قرار گیرند .
وی  با اشاره به اینکه هم اکنون در این استان 38 هزار نفر به عنوان بیمه شده صندوق هستند به برنامه های این صندوق برای توسعه پوشش خدمات بیمه ای  تاکید کرد و گفت: در استان گلستان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، 126 کارگزار فعال دارد که 103 کارگزار از جامعه دهیاران هستند.
پولادوند همچنین از بررسی کارکرد کارگزاران و کیفی سازی عملکرد این قشر در افزایش پوشش بیمه ای جامعه هدف در استان و ادامه برگزاری جلسات ستاد راهبردی بیمه روستاییان و عشایر گلستان وهمچنین جلسه ویژهای باحضور استاندار وسایرمسئولان دستگاه های اجرایی مؤثر وفرمانداران در سال جاری خبر داد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,487
  • 3,901,168
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©