یزد // پوشش 4هزار نفری روستاییان مهریز

یزد // پوشش 4هزار نفری روستاییان مهریز

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد از پوشش چهار هزار و 159 نفر در شهرستان مهریز در این صندوق خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،  حسن ابراهیمی در دیدار فرماندار مهریز با بیان این خبر گفت: در شهرستان مهریز حدود هفت هزار نفر می توانند  تحت پوشش بیمه اجتماعی روستایان وعشایر  قرار گیرند   که باید برای جذب آنها اقدام کرد.
وی افزود: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در عمر 10 ساله خود توانسته خانوارهای روستایی را که سرپرست شان بدلیل فوت از دست رفته یا بدلیل ازکار افتادگی، توان کار و تأمین معیشت را ندارد از مزایای مستمری برخوردار کند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان یزد خاطرنشان کرد: یکی از مباحث مهم پیشنهادی در آئین نامه اجرایی جدید صندوق بسته تعهداتی است که در قالب تعهدات کوتاه مدتی مثل بیمه بیکاری، کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه عائله مندی، کمک هزینه بارداری و غیره ارائه شده است که درصورت اجرائی شدن این تعهدات انگیزه وزمینه عضویت جوانان فراهم می شود .
ابراهیمی در پایان خواست تا قشر جوان و زحمتکش  کشاورز ،روستایی و عشایر که تا کنون اقدام به نام نویسی و بیمه کردن خود نکرده اند در ابتدای امسال فرصت را غنیمت شمرده و با مراجعه به کارگزاریهای صندوق این مهم را به انجام رسانند.
فرماندار مهریز هم در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در سال های اخیر بر تداوم فعالیت بیشتر و جذب و تبلیغ کار صندوق بیمه تاکید کرد .
سید محمد رستگاری اظهار امیدواری کرد تا برنامه های صندوق بیمه در شهرستان مهریز با همکاری بخش های مختلف و کشاورزان روز به روز افزایش یابد تا تعداد بیشتری از شهروندان این شهرستان ازاین خدمت دولت بهره مند شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 409
  • 4,137,882
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©