اصفهان // تشکیل ستاد راهبردی بیمه اجتماعی در نجف آباد

اصفهان // تشکیل ستاد راهبردی بیمه اجتماعی در نجف آباد

دو هزار و 285 خانوار تا پایان سال 94 در شهرستان نجف آباد استان اصفهان در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بیمه شده اند .


به گزارش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان اصفهان که در جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در محل فرمانداری ویژه نجف آباد با اعلام این خبر به رتبه پانزدهم این شهرستان از لحاظ درصد جذب جمعیت مشمول اشاره کرد و از مسئولین مربوطه خواست تا با توجه به ظرفیت موجود ، با همکاری و تعامل بیشتر و بهتر برنامه پیش بینی شده برای سال 95 در شهرستان عملیاتی شود.
جعفرپور، معاون فرمانداری ویژه نجف آباد، نیز از بخشداران و سایر مسئولین شهرستان خواست موضوع بیمه اجتماعی در اولویت کارهای آنها قرار گیرد و خصوصا در امر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی همکاری ویژه ای با دفتر صندوق در استان داشته باشند.
تشکیل جلسه ستاد راهبردی صندوق در شهرستان هر 3 ماه یک بار و ارائه گزارش عملکرد هرکدام از دستگاه های عضو از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©